Hukuk Fakültesi Artık Bir Hayal Değil; Bosna Hersek’te Hayaller Gerçek Olur

Uluslararası Travnik üniversiteli olmak dünyaya cihet vermektir; akademik başarının yanı sıra araştırmacı ve üretken bir düşünceye sahip olmak; yenilikçi fikirlerle geleceğin dünyasına yön vermektir. Uluslararası Travnik üniversitesi Türk öğrencilere kapılarını açmanın ve bir dünya üniversitesi olmanın mutluğunu yaşıyor. Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesinde adalet mezunları yasa fakültesine lisans tamamlıyor. DGS, YGS, LYS sınav şartı olmaksızın öğrenciler burada eğitimlerini tamamlayabiliyorlar. DGS yasa fakültesi ücretleri açısından da eğitimlerin yıllık harçları Uluslararası Travnik üniversitesinde uygundur.  Türkiye’de ki özel üniversitelerin oldukça altındadır.

Türkiye’den öğrenciler imtihan stresi yaşamadan, tam olarak Türkçe eğitim alabilmektedirler. Türkiye’den gelen akademisyenler nedeni ile eğitim verilir. Türk hukuku dersleri ile eğitim gerçekleşmektedir. Uluslararası Travnik üniversitesinin Türkiye’de denkliği mevcuttur. öğrenciler Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip üniversitemizden mezun olduklarında Türkiye’de görev yapabilirler. Avukat olabilir; savcı yada hâkimlik sınavlarına girebilirsiniz. üniversitemizde eğitim saha hak lisans tamamlama öğrencileri eğitimlerine üç. Sınıftan başlayabilecekler ve 2 yılda eğitimlerini tamamlayacaklardır. Bu şekilde yıl kaybı yaşamadan mezun olabilecekler. talebe odaklı eğitim sistemini benimseyen üniversitemiz öğrencilerin kaliteli eğitim alabilmesi için bütün olanakları seferber etmektedir.

Bosna Hersek’in Travnik şehrinde bulunan üniversite size adalet dünyasının kapılarını açıyor. DGS yasa fakültesi ücretleri açısından bakılınca Türkiye’de ki özel üniversitelerden çok aşırı daha düşüktür. Yüksek kalitede eğitimi ve uluslararası akreditasyonu ile Avrupa’da Erasmus ve mezun olduktan sonra da çalışma olanağı tanımaktadır. Eğitimde evrensel değerlere dayalı yenilikçi yaklaşımlar sunmaktadır.  Nitelikli ve değişik eğitim anlayışı ile öğrencileri mesleki yeterlilik açısından tam donanımlı hale getiriyor.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile kayıt olabileceğiniz Uluslararası Travnik üniversitesi DGS yasa fakültesi ücretleri açısından da sizlere kolaylık sağlamakta. DGS yasa fakültesi ücretleri öğrencilerimizin aile bütçesini zorlamadan okuyabilmeleri için en avantajlı şekilde düzenleniyor. Siz de hemen önlisans diplomanız ile gelin ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirerek adalet iş yüksekokulu eğitimizi yasa fakültesine tamamlayın. Dgs sınavı olmaksızın hukuk fakültesinde eğitim alabilmek için ofislerimize gelin. Gelin eğitiminizi tamamlamanız için sizlerle birlikte Bosna Hersek’e yola çıkalım. yasa fakültesi hayalinizi beraber gerçekleştirelim.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları