Geleceğin Hukukçularının Üniversitesi Uluslararası Travnik Sizleri Bekliyor

Memleketimizde lisans tamamlama oldukça zor bir mücadele gerektiriyor. YGS- LYS ile hukuk fakültesi kazanmaktan aşırı daha ağır bir mücadeleye girişen öğrenciler sene kayıpları yaşamadan yasa fakültesine kayıt olamıyor. Son derece iyi bir matematik, geometri, Türkçe, sözel ve sayısal mantık bilgisi, tecrübesi gerekiyor. Bunu elde etmek dahi en az 3 yılı alabiliyor. Kontenjanların da aşırı az olması şartları iyice zorlaştırıyor. bütün bunlardan kurtulmak arzu edenler en doğru kararı vererek geleceğin hukukçuları arasında yer alabilmek için kardeş memleket Bosna Hersek’te yer alan Uluslararası Travnik üniversitesine başvuruyor.

Uluslararası Travnik üniversitesi Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip, adalet önlisans mezunları lisans tamamlama bölümleri için üç. Sınıftan başlama olanağı tanıyan bir üniversitedir. 0 Türkçe eğitim olanağı sağlamakta. YöK denkliği mevcuttur. Uluslararası akreditasyona sahiptir. Mavi diploma vermektedir.  öğrenciler derslerini saydırarak 2 yılda eğitimlerini tamamlayabilmektedirler. Türkiye’den gelen birbirinden kıymetli yasa akademisyenleri tarafından verilen eğitimler ile epey bir donanımlı bir biçimde mezun olabiliyorlar. Eğitim yıllık harç ücretlerinin düşüklüğü sayesinde de herkes bu eğitimden rahatlıkla faydalanabiliyor. adalet önlisans mezunları lisans tamamlama bölümleri kendilerine sunulan bu fırsatı değerlendirmek için Uluslararası Travnik üniversitesine koşuyor. sınav stresinden uzak bir şekilde eğitim alarak geleceğin hak savunucuları arasında ki yerlerini bugünden ayırtmış oluyorlar. Bosna Hersek yaşam koşullarının da son derece ekonomik olması öğrencilere rahat bir eğitim alma fırsatı sunuyor. öğrencilerimiz bütçelerini zorlamadan burada 2 yıl eğitim hayatlarına devam edebiliyor. Türkiye’ye yakınlığı ile de göz dolduran Bosna Hersek Travnik üniversitesi hak önlisans mezunları lisans tamamlama bölümleri öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirebileceği bir eğitim sağlamakta. Eurostar ve Point yurtdışı eğitim işbirliği ile oluşturulan bu eğitim sistemi ile öğrenciler gelecek umutlarını tekrar kazanıyor.

Eurostar ve point yurdışı eğitime derhal ulaşabilir, sosyal medya hesapları üzerinden akademisyenlerimiz, öğrencilerimiz ile de sohbet edebilir; bütün sorularınızın yanıtlarına dakikalar arasında ulaşabilirsiniz. yıl boyunca her gün sizler için kayıt günüdür. Bu nedenle gönül ferahlığı ile bizleri arayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken karar verip; harekete geçmek. önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile gelin sizi geleceğinize doğru yola çıkartalım.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları