Geleceğin Hukukçularının Tek Adresi Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi — Adalet Lisans Tamamlama
Geleceğin Hukukçularının Tek Adresi Priştine Universum Üniversitesi

Geleceğin Hukukçularının Tek Adresi Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Ukrayna’da hukuk ön lisans mezunu lisans tamamlama öğrencilerine büyük fırsat. Türkiye’de adalet iş yüksek okulunda eğitim almış ve bu eğitimi hukuk fakültesine tamamlanabilmektedir. ancak DGS sınavında ki puanlara bağlıdır ve son derece zor bir sınavdır. 120 Türkçe, Matematik, geometri, sayısal ve sözel mantık sorusundan oluşan bu sınavda yasa fakültesi kazanabilmek için yüz binlerce şahıs arasında ilk 1000’e girmek gerekebilir.

Hukuk ön lisans mezunu lisans tamamlama öğrencileri hukuk fakültesinde eğitim alabilmek ve bunu da sınavsız yapabilmek için Ukrayna’da yer alan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesini seçmektedir. öğrenciler bu üniversitemize sınav stresi olmaksızın kayıt yaptırabilmektedirler. üstelik yüzde yüz Türkçe eğitim ile yasa fakültesinde okuyabilirler. Adalet ön lisans mezunu lisans tamamlama öğrencileri Türkiye’nin seçkin hukuk fakültelerinin akademisyenlerinden eğitim alırlar. Bu şekilde en kaliteli eğitimi alabilme şansını elde ederler. Türkiye üniversiteleri hukuk müfredatına müsait eğitim alırlar. Üniversitemizin YöK denkliği mevcuttur. bununla birlikte Uluslararası akreditasyona sahiptir. Bu akreditasyon yardımı ile Avrupa’da da yasa alanında çalışabilirler. dil derdi ile karşılaşmadan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde okuma şansına sahipsiniz. Türkçe eğitim verebilir akreditasyonu itibarı ile herhangi bir denklik sorunu ile karşılaşmazsınız. hukuk fakültesi mezunları arasında ki yerinizi ayırtmak ve hukukun evrenselliğine tanık olmak için en doğru seçim Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesidir. Adalet ön lisans mezunu lisans tamamlama öğrencileri üniversitemizde 3. Sınıftan eğitimlerine başlamaktadırlar. Böylece yıl kaybı yaşamadan hedeflerine giden yolda en büyük adımı tamamlama şansını elde etmiş oluyorlar. yasa fakültesi mezunu şekilde serbest yada sözleşmeli avukatlık, bir şirkette yada kamu kurumunda avukatlık yapabilirsiniz. Savcılık ve Hâkimlik sınavlarına girerek hâkim veya savcı olabilirsiniz. Noterlik, icra müdürlüğü yapabilirsiniz. Akademisyenlik, Banka ve finans kuruluşlarında danışmanlık, yasa müşavirliği, Kaymakamlık ve daha birçok alanda görev yapabilirsiniz. Gelişen dünyanın yeniliğe açık adalet savunucularını yetiştiren üniversitemizden mezun olduğunuzda dünya da hak sağlayacak bireyler arasında ki yerinizi alabileceksiniz.

Eurostar ve Point yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile ön lisans diplomanız ile bize başvurunuzu gerçekleştirebilir; hayallerinize kavuşabilirsiniz. Gelecekte sevdiğiniz mesleği yapabilmek için hemen bize ulaşın ve hedeflerinizi gerçekleştirebilme şansına sahip olun.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!