AÖF Mezunları İçin Hukuk Lisans Tamamlama Uluslararası Travnik Üniversitesinde Gerçekleşiyor

Açık öğretim mezunları için yok fırsat Bosna Hersek’te sizleri bekliyor. Uluslararası Travnik üniversitesi Türkiye’de adalet meslek yüksekokulu bitirmiş öğrencilere hukuk fakültesinde lisans tamamlama hakkı tanıyor. Hem de öğrenciler 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Bu biçimde öğrenciler yıl kaybı yaşamıyorlar. Hedeflerine de hızla ulaşılabilirler.

Aöf hak lisans tamamlama 2014 Uluslararası Travnik üniversitesinde yepyeni bir kariyerin ilk adımlarını atabilmeleri için açık öğretim öğrencilerini bekliyor. Hukukun evrensel yönü Bosna Hersek’te ortaya çıkıyor. Türk öğrenciler için eğitimde fırsat eşitliği sağlayan üniversitemiz öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyor.

öğrencilerimiz burada 2 yılda mezun olabiliyor. mecbur derslerin yanı sıra yeni yasa dallarını da içeren oldukça çok seçmeli dersi alarak rakiplerine fark atabilecekleri bilgi ve donanım ile buradan mezun olabiliyor. üniversitenin YöK denkliği mevcuttur. Bu nedenden dolayı öğrenciler Türkiye’ye geldiklerinde mesleklerini yapabilir; avukat, savcı, hakim benzeri alanların tamamına yönelebilirler. Dilerlerse şirketler de çalışabilir ve danışmanlık yapabilirler. öğrencilerimiz hem dünyanın hem de Türkiye’nin en prestijli mesleği hakkında olarak Aöf hak lisans tamamlama 2014 öğrencileri de dahil olmak üzere hayallerini gerçekleştirebilirler. Siz de mezunlarımız arasına katılabilir ve kendinize hak dünyasında yer ayırabilirsiniz. DGS sınavına girmeden, imtihan stresi yaşamadan öğrencilerimiz arasında ki yerlerini alabileceklerdir.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi 2006 yılında kurulmuştur ve öğrencilerini Avrupa standartlarında bir eğitim kalitesi ile yetiştirmektedir. birçok üniversite ile anlaşması mevcuttur ve öğrencilerine hem Avrupa’da hem de Türkiye’de Erasmus olanağı tanımaktadır. Aöf hak lisans tamamlama 2014 öğrencisi olun yada lisans öğrencisi olun size üniversite tarafından açılan bu kapıdan girecek ve kendinize yepyeni bir yaşam sunacaksınız. Aöf adalet lisans tamamlama 2014 öğrencileri önlisans diploma ve transkriptleri ile bize başvurabilecek ve hukuk lisans tamamlama eğitimlerini üniversitemizde sürdürebileceklerdir.

Eurostar ve point yurtdışı eğitim işbirliği ile Uluslararası Travnik üniversitesine kayıt yaptırabilir; bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Geleceğin hukukçusu olmaya hazırsanız; hedefinize doğru adım atın ve yurtdışı eğitimin keyfini çıkartın. ister Türkiye’de ister Avrupa’da hukukçu olabilmenin avantajını yakalayın.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları