Adaletten Hukuk Fakültesine Bosna Hersek’te Yeni Bir Kariyer Başlatın

Yeni kuşak hukukçular yetiştiren dünya standartlarında bir yasa fakültesi olan Uluslararası Travnik üniversitesi sürekli değiştirmek ve gelişimi destekleyen iddialı bir eğitim olanağı ile Türkiye’den ati öğrencilere avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Her bir tanesi kendi sahasında söz sahibi Türkiye’den eğitim vermek üzere Uluslararası Travnik üniversitesine gelen akademik kadro ile geleceğin hukukçuları burada yetişiyor.

çok boyutlu ve müstakil düşünebilen öğrenciler yetiştiren üniversite uluslararası akreditasyonu ile Avrupa’ya açılabilecek kapasitede mezunlar veriyor. Türk öğrenciler için % Türkçe eğitim projesi gerçekleştiriliyor. üniversitenin kendi bakanlığından Türkçe eğitim verebilme akreditasyonu yardımı ile ekstra bir dil öğrenme çabası gerektirmiyor.

Bosna Hersek dgs yasa hakkında bilgi sahibi olabilmek için Uluslararası Travnik üniversitesi akademisyenleri ile görüşme yapabilir ve adalet mezunları için yasa fakültesi lisans tamamlama eğitimlerinin tüm detaylarını bizlerden öğrenebilirsiniz. Bu eğitim Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumlarının katkıları ve işbirliği ile Bosna Hersek’in Travnik şehrinde gerçekleştirilmektedir. Burada tamamı Türk akademisyenler ile yetişen öğrenciler Türk hukuku müfredatına müsait eğitim almaktadır. ister açıköğretim ister örgün öğretim hak meslek yüksekokulu mezunu olsunlar öğrencilerimiz üniversitemizde 2 yılda eğitimlerini tamamlayabilmektedirler. Burada 3. Sınıftan eğitime başlayacaklar ve var ise noksan dersleri alttan alarak eğitimlerini yarıda kesmeden tam gaz devam edebileceklerdir.

Bosna Hersek dgs hukuk hakkında bilgi edinmek için ofislerimize gelebilir yasa fakültesi derslerine katılan akademisyenlerimizden tüm detayları öğrenebilirsiniz. hak meslek yüksekokulları için yok bir fırsat şimdi sizi bekliyor. YöK denkliği olan üniversitemizde hukukçu olma yolunda ki ilk adımlarınızı atacak; daha adil bir dünya için cüppelerinizi sırtınıza geçirme şansını yakalayacaksınız. DGS sınavı stresi yapılmaksızın yılın 12 ayı kayıt işlemleri için bizlere başvurularınızı yapabileceksiniz. yasa Uluslararası Travnik üniversitesinde yine tanımlanıyor. Birbirinden değişik seçmeli dersler ve geniş eğitim olanakları ile yasa fakültemiz dünyaya adaleti sağlayacak donanıma sahip öğrenciler yetiştiriyor.

Bosna Hersek dgs yasa konusu için bilgi edinmek ve dersler meselesinde bilgi sahip olmak için sosyal medya üstünden de bizlerle iletişime geçebilir; eğitmenleriniz ile buradan da sohbet ederek sorularınızı sorabilirsiniz. Bosna Hersek dgs yasa konusu için bilgi edinmek için derhal bize ulaşın ve hayallerinize giden yolda ilk adımınızı atın.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları