Adaletin Terazisi Bosna Hersek’te Lisans Tamamlama Öğrencilerinin Elinde

Adalet yüksekokulu Türkiye’de maksimum tercih edilen okullardan biridir. Bu bölümde eğitim piyasa öğrencilerin büyük bir kısmı yasa fakültesine devam ederek avukat, savcı yahut hakim olmak istemektedir. ancak ülkemizde adalet mezunlarının dikey geçiş sınavı ile hukuk fakültesine geçiş sağlaması oldukça kolay değil. Sayısal temeli olmayan öğrenciler için bu imtihan aşılması için çok uzun uğraşlar gerçekleştirmeleri gerekebilir. Bu da yıl kaybına neden olmaktadır.

adalet meslek yüksekokulu Türkçe lisans tamamlama programı için DGS sınav stresi yaşamadan okuyabilecekleri bir üniversite Bosna Hersek’te yer alıyor. Bu öğrencilerimiz Uluslararası Travnik üniversitesinde eğitim almaktadırlar. öğrencilerimiz % Türkçe eğitim almaktadırlar.

Türkiye’den hukuk fakültesinden eğitim için Uluslararası Travnik üniversitesine gelen birbirinden tecrübeli ve değerli akademisyenler tam olarak Türk hukuku müfredatına uygun eğitimler vermekte ve öğrencileri tüketicilere hazırlamaktadırlar. hak önlisans mezunu lisans tamamlama programı öğrencileri tam donanımlı bir şekilde mesleklerine hâkim, yetkin öğrenciler şekilde mezun olmaktadırlar. önlisans mezunları 3. Sınıftan üniversite eğitimlerine başlamakta ve varsa alttan eksik derslerini tamamlamak suretiyle 2 yılda hukuk mezunu olabilmektedirler. Her öğrenci ile özel bir talep ve alaka gösterilerek gerçekleştirilen lisans tamamlama eğitimi sonrasında öğrenciler hayal ettikleri mesleğe kavuşmaktadırlar.

Hayalleriniz tam bir adım ötenizde ve tek yapmanız gereken ilk adımı atmak. Türkçe akreditasyona sahip Uluslararası Travnik üniversitesi sizlere geleceğinizin anahtarını ana dilde sunmakta ve kaliteli eğitim ile yarınlara hazırlamaktadır. adalet önlisans mezunu lisans tamamlama programı eğitimi sayesinde kardeş memleket Bosna Hersek’te son derece uygun fiyatlara tahsil görebilen öğrencilerimiz ailelerinin bütçelerini sarsmadan hedefledikleri diplomaya sahip olabilmektedirler. Evrensel hukukun tüm gereklerini öğrenen öğrenciler üniversitenin uluslararası akreditasyona sahip olmaları sebebi ile de kendilerine Avrupa’da da çalışmak için bir kazanım sağlamış olacaklardır.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile gerçekleştirilen eğitimler yardımıyla yılın 12 ayı adalet önlisans mezunu lisans tamamlama programı eğitimlerine katılabilir; yasa diplomanıza sene kaybetmeden kavuşabilirsiniz. önlisans diplomanız ile başvurunuzu yapın; geleceğe sağlam adımlar ile ilerleyin. Balkanların enfazla tercih edilen ve en kaliteli üniversitesinde eğitim alma fırsatını kaçırmayın.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları