Adalet Önlisans Mezunları Uluslararası Travnik Üniversitesi İle Hedeflerine Hızla Ulaşıyor

Bosna Hersek’te hak lisans tamamlama eğitimleri ile geleceğin hukukçuları içinde yer alacaksınız. Türkiye’den gelen öğrencileri ağırlayan kardeş yurt Bosna Hersek size rüya bu gibi bir eğitim fırsatı sunuyor. Açık öğretim veya örgün öğretim hak önlisans mezunları bu fırsattan yararlanarak hedeflerine hızlıca ulaşabiliyor.

2006 yılında kurulan Uluslararası Travnik üniversitesi akademik tecrübesi ile öğrencilerimizi tam donanımlı hukukçular olarak mezun ediyor. Uluslararası akreditasyonu ile Avrupa’da da geçerli bir diploma ile buluşturuyor. Türkiye’de de denkliği olan üniversite öğrencilerine tam 2 yılda hukuk eğitimini tamamlatıyor. önlisans adalet bölümü lisans tamamlama öğrenciler üç. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. zorunlu derslerinin yanı dizi seçmeli derslerle yeni yasa alanları ile alakalı bilgi sahibi olabiliyorlar. Avrupa’da ya da Türkiye’de Erasmus yapabilme şansına da sahip olan öğrenciler evrensel hukuk teferruatları ile çıkarlarını mesleki yeterlilikte zirveye taşıyabiliyorlar. önlisans hak kısmı lisans tamamlama Uluslararası Travnik üniversitesinde tam olarak Türkçe olarak gerçekleşiyor.0 Türkçe eğitimler ile öğrenciler yabancı lisan öğrenmek durumunda kalmadan hukuk fakültesinden mezun olabiliyor. Türkiye’den akademisyenler Uluslararası Travnik üniversitesine giderek eğitimlerini veriyorlar. memleketimiz yasa müfredatı ile eğitilen öğrenciler buradan mezun olduklarında onlarca fark dersi ile uğraşmak zorunda kalmıyor. Bu şekilde kısa sürede görevlerine başlayabiliyorlar. önlisans adalet kısmı lisans tamamlama öğrencilerinin bu eğitimden faydalanmak için herhangi bir sınava girmeleri gerekmiyor. Diploma dışında bir ön koşul bulunmadan kayıtlarını yaptırarak 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Uluslararası Travnik üniversitesinde geleceklerini yeniden inşa ederek; kaybettikleri umutlarını yine kazanıyorlar. Bu hayaller ve umutlar üniversitemize bir gerçeğe dönüşüyor. öğrencilerimiz hukuk fakültesi mezunları arasında ki yerlerini alıyorlar.

Siz de kendinize yepyeni bir yaşam kurmak; hayallerinizde ki mesleğe sahip olmak istiyorsanız Eurostar ve Point yurtdışı eğitim işbirliği ile gerçekleşen bu projede yerinizi ayırtın. önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile bizlere başvurarak ilk adımlarınızı atın ve hukuk fakültesi yolunda sizlerle yürümenin keyfini yaşayalım. Geleceğin adalet savunucularından bir tanesi olmanızı sağlayacak eğitimi almanızda öncü olalım. Ofislerimize gelebilir ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları