Adalet Öğrencileri Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesine Lisans Tamamlayın

Türkiye’de hak kısmı hangi lisans tamamlama eğitimlerine dahil olabilmektedir sorusunun cevabı hukuktur. hak lisans tamamlama yasa fakültelerine yapılmaktadır. hayal ettiği bölümde eğitim almak ve eğitimlerini tamamlamak arzulayan öğrencilerimiz dgs sınavının getirmiş olduğu zorluklar ile mücadele ediyorlar. DGS sınavı son derece kolay değil. 120 soruluk sınavın 60’ı Türkçe ve sözel mantık; başka 60 tanesi ise matematik, geometri sayısal mantık derslerinden oluşmaktadır. Bu nedenle öğrencinin şayet temeli olmadan zaten çok düşük olan hukuk fakültesi kontenjanlarında kendinize yer bulabilmek oldukça zor olmakta.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesinde öğrenciler özgürce, sınav şartı olmadan hayallerinde ki fakültede eğitim alabilirler. adalet kısmı hangi lisans tamamlama bölümüne devam edeceğim karamsarlığına düşmeden kendi hedefi olan yasa fakültesinde eğitim alabilir; 2 yılda mezun olabilirsin. üniversitenin YöK vasıtası ile tanınırlığı ve denkliği mevcuttur. öğrenciler mezun olduklarında diplomalarını kullanabilirler. ayrıca eğitimler yüzde yüz Türkçe olarak gerçekleştirilmektedir. öğrencilerimiz 3. Sınıftan noksan kalan derslerini alttan almak koşulu ile hukuk fakültesinde ki yerlerini alabilirler. hak tamamlama öğrencileri eğitimlerini mavi diploma ile süsleyeceklerdir.  üniversitemiz Uluslararası akreditasyona sahiptir. Bu nedenle mezun olan öğrenciler isterlerse Avrupa’da eğitim alabileceklerdir. Siz de eğitiminizi yurtdışında tamamlayabilir adalet kısmı hangi lisans tamamlama eğitimine başvuracağım derdinden kurtulabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim ve point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile gerçekleşen bu tamamlama projesi tam size göre. Türkiye’den akademisyenlerin vermiş bulunduğu hukuk eğitimleri sayesinde Türk hukukunu Uluslararası Travnik üniversitesinde en ince detayına kadar öğreneceksiniz. Bizlere başvurunuzu yaparak hak bölümü hangi lisans tamamlama eğitimini yapabilir ve hukuk fakültesine nasıl kayıt olabilmekte sorularının cevaplarını alabilirsiniz. Lisans eğitimlerinize kaldığınız yerden devam edebilir; ister Türkiye’de ister yurtdışında görev yapabilirsiniz. derhal dgs kayıt günleri etkinliklerimize katılabilir; akademisyen hocalarımız ile birebir tanışarak kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Gelin sizi yasa fakültesi öğrencisi yapalım ve hedeflerinize giden yolda birlikte ilerleyelim. Sizi de mezun öğrencilerimiz arasına katalım. Hayalleriniz gerçek olsun isterseniz önlisans diplomanız ile bize başvurun ve hukuk eğitiminizi tamamlayarak; yıl kaybı yaşamadan mesleğe atılma şansına sahip olun.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları