Adalet Mezunları Öğrencileri Geleceğe Yatırımı Uluslararası Travnik Üniversitesinde Yapıyor

Hak mezunları için kaçırılmayacak fırsat. Bosna Hersek’te yer piyasa Uluslararası Travnik üniversitesinde hukuk fakültesi eğitimi sizleri bekliyor. Türkiye’de DGS sınavında başarı gösteremeyen hak mezunları Uluslararası Travnik üniversitesinin sunduğu olanaklar yardımı ile eğitimlerini 2 yılda tamamlayarak hukuk fakültesi diploması sahibi olmakta.

2006 yılından beri Bosna Hersek’in Travnik şehrinde uluslararası öğrencilere fırsat kapılarını açan üniversite şimdi de Türkçe eğitim akreditasyonu ile Türk öğrencileri ağırlıyor. tam olarak Türkçe eğitim olanağı sunan üniversitemiz sizlere hayallerinizde ki eğitimi sunmaya devam ediyor. Türkiye’de yasa fakültelerinde okutulan derslerimizi içeren müfredatı ile öğrencilere kolaylık sağlamaktadır. Türk akademisyenler sebebi ile verilen eğitimler ile anlaşılır ve tam donanımlı bir yasa fakültesi eğitimi alınabiliyor.

YöK denkliğine de sahip olan bu üniversitede eğitim alan öğrenciler Türkiye’de geçerli olan diplomaları sayesinde kısa zamanda mesleklerine başlayabiliyorlar. AöF hak mezunu lisans tamamlama fırsatları yardımı ile siz de arzuladığınız anda üniversite eğitimine başlayabilir ve bu eşsiz fırsattan hemen yararlanabilirsiniz. Yılın 12 ayı kayıt saha üniversiteye mezun olur olmaz kayıt yaptırabilir; yıl kaybı, dönem kaybı yaşamadan eğitim hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

AöF hak mezunu lisans tamamlama öğrencileri önlisans eğitimlerinin tamamını saydırabiliyor ve 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. önlisans eğitiminde 1. Ve 2. Sınıflara ait görmedikleri dersler mevcut ise onları alttan almak suretiyle üç. Sınıftan devam edebiliyorlar. Böylece eğitimlerini 2 sene içinde rahatlıkla bitirebiliyorlar. Son derece uygun fiyatlara lisans eğitimini tamamlayabiliyorlar.

ülkede de ekonomik yaşam koşullarının uygun olmasından ötürü zorlanmadan yaşamlarını sürdürebiliyorlar. Kaliteli eğitimin yurtdışında ki tek adresi Uluslararası Travnik üniversitesi AöF adalet mezunu lisans tamamlama öğrencilerinin hayatlarını değiştirecek bu dev imkan ile onları hayata kısa sürede hazırlıyor.  Sizde Türkiye’de ister aöf öğrencisi olun ister örgün bu olanaktan yararlanarak dikey geçişinizi Uluslararası Travnik üniversitesine rahatlıkla yapabilir; gayeye giden yolda hızlı ve emin adımlar ile yürüyebilirsiniz. Uluslararası akreditasyona sahip bu üniversitede eğitim saha öğrenciler olarak bununla beraber mavi diplomaya sahip olabilirsiniz.

Euorstar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile kayıt kabul eden Uluslararası Travnik üniversitesi şimdi sizleri bekliyor. önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile bizlere ulaşabilir ve geleceğinize en büyük yatırımı yapabilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları