Açık Öğretim Öğrencileri Uluslararası Travnik Üniversitesinde Hukuk Diploması Sahibi Oluyor

Açık öğretim mezunları bilhassa DGS gibi sayısal beceri gerektiren sınavlara hazırlanmakta yoğun şekilde zorluk çekiyor. esas matematik, geometri, sayısal ve sözel mantık sorularında oldukça zorlanıyor. Bu nedenle DGS de kazanması en zor olan fakülte hukuk fakültesine girmek imkansızı başarmak ile eşdeğer bir hale geliyor. Kontenjanların da kısıtlılığı önlisans diplomasının ötesine geçebilmeyi engelliyor. Türkiye’de durum böyle iken tüm aöf lisans tamamlama öğrencileri için hukuk fakültesi bir hayalden öteye geçmiyor. Kazanma durumunda da üniversitelerin �’i öğrencileri 1. Sınıftan yine başlatıyor. fakat bütün rağmen aöf lisans tamamlama öğrencileri için bir fırsat mevcut. Hem de eşi bulunmaz kolaylıklar veren dev bir avantaj demek olası.

Aöf lisans tamamlama öğrencileri DGS şartı olmaksızın Bosna Hersek’te YöK yönünden tanınırlığı olan Uluslararası Travnik üniversitesinde yasa eğitimlerini tamamlayabilmekteler. Bu dev eğitim hizmeti üstelik öğrencilerimize 2 yılda eğitimlerini tamamlama fırsatı da sunuyor. 0 Türkçe eğitim ve Türkiye’den akademisyenlerin öğretimi ile gerçekleşen bu eğitim yardımı ile öğrenciler önlisans eğitimleri hiçe sayılmadan hayallerine kavuşabilmekteler.

Aöf lisans tamamlama öğrencileri için kaçırılmayacak bu olağanüstü eğitim projesinin mimarları içinde yer alan Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları her türlü imkanı ve rehberliği gerçekleştiriyor. Aöf öğrencisi şekilde gelecek ile alakalı hayalleriniz ve 2 yıllık eğitiminizin yarıda kalmaması için önemli bir fırsatı değerlendirmek size kalıyor. ülkemiz denkliği var, Türk Akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosu ve tam olarak Türkçe eğitim. üstelik Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip bir üniversite Uluslararası Travnik üniversitesinde okuma fırsatı. Yılda minimum 65 gün devam şartını yerine getirmek şartıyla hedefinize ulaşmanız olası.

Diplomanızı hem Türkiye’de hem de yurtdışında kullanabileceksiniz. sebebiyse Uluslararası Travnik üniversitesinin diploması Avrupa akreditasyonuna sahip. Uluslararası anlaşmalar ile mavi diploma verebilme yetkisini elinde bulunduran üniversite ile yüksek değerde bir yasa diploması sizi bekliyor. Kaliteli eğitim ile tam donanımlı hukukçular şekilde geleceğin hak sağlayıcıları arasında yerlerinizi ayırın. Aöf lisans tamamlama öğrencileri önlisans diplomaları ve transkriptleri ile bize başvurabilir ve bu eğitim fırsatından yararlanabilirler.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları