2 Yılda Adalet Mezunları Bosna Hersek’te Hukuk mezunu olacak

Çok aşırı yönlü düşünebilen, uluslararası eğitim ile kariyerinde başarıyı elde edebilecek; rakiplerinin önüne geçebilecek hukukçular yurtdışında yetişiyor. hak lisans tamamlama öğrencileri Bosna Hersek’te eğitim tercih ediyor. 2 yıllık hak bölümü lisans tamamlama öğrencileri Uluslararası Travnik üniversitesinde hukuk eğitimi alıyor. üstelik DGS sınav şartı yapılmaksızın. öğrenciler eğitimlerine 3. Sınıftan başlamakta ve alttan eksik kalan dersleri alarak 2 yılda mezun olabilmektedirler.

Uluslararası Travnik üniversitesinde 2 yıllık adalet bölümü lisans tamamlama eğitimleri yüzde yüz Türkçe olarak gerçekleştirilmektedir. Bu eğitimler Türkiye’den akademisyenler tarafından öğrencilerimize verilmektedir. Sizde bu eğitimlere katılın ve sınav stresi yaşamadan senelerinizi boşa harcamadan hukuk fakültesi diploması almaya adalet kazanın. Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile Uluslararası Travnik üniversitesinde dikey geçiş ile gerçekleşen eğitimler herhangi bir ön şart gerektirmemektedir.

öğrencilerimiz bu eğitimlerden özgürce faydalanabilmektedirler. önlisans diplomaları ile bize yılın 12 ayı gelerek kayıt olabilirler. 2 yıllık hak bölümü lisans tamamlama ile uluslararası akreditasyon fırsatını da sunmaktadır. Uluslararası Travnik üniversitesi uluslararası akreditasyona sahiptir.

Lizbon anlaşması itibariyle bu hakka sahiptir ve öğrencilerine mavi diploma vermektedir. Bu biçimde öğrenciler uluslararası hukukçu olabilmektedirler. bununla birlikte Türkiye’de denk olan üniversitemiz yardımıyla mesleğinizi yurtiçinde de yapabilir, hak alanında önde gelen kişilerden bir tanesi olabilirsiniz. Hayaliniz gerçek olacak ve önlisans diplomanız işe yarayacak. 2 yıllık adalet kısmı lisans tamamlama bölümü ile kendinize yepyeni bir başlangıç yapabileceksiniz. Hayalleriniz sizi geleceğe taşısın ve hayatınız bugün nedeniyle Uluslararası Travnik üniversitesinde değişsin. Dünyanın ve Türkiye’nin en prestijli mesleklerinden birine sahip olun. Hedeflerinize tam gaz devam edin. hak öğrencileri için açık öğretim yada örgün eğitim mezunu olup bulunmadığı ayrım etmeden eşit şartlarda eğitim olanağı sunuluyor.

önlisans diplomanızı alıp gelin ve kayıt işlemlerini gerçekleştirin. Geç kalmadan eğitiminizi tamamlayarak adalet dünyasında ki yerinizi hemen alın. Kaliteli ve uluslararası eğitim alabilmenin keyfini yaşayın. Detaylı bilgi ve akademisyenler ile birebir tanışmak için bize ulaşabilir; sosyal medya üstünden bile akademisyenlerimiz ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları